poniedziałek, 18 stycznia 2016

Rocky Horror Picture Show na nowo

Stacja Fox coraz częściej sięga po sprawdzone produkcje. Na specjalne zlecenie powstał nowy sezon 24 godzin z Kieferem Sutherlandem, w tym roku premierę będzie miało Z archiwum X, nad kolejnymi odcinkami Prison Break właśnie trwają prace, a na Broadway ma trafić nowa wersja musicalu Grease. To jednak nie koniec, w końcu jest tyle kultowych klasyków do przerobienia.

Rocky Horror Picture Show świętuje 40 lat od swojej premiery, a stacja zapowiada dwugodzinny remake, który ma mieć premierę jesienią tego roku. Pierwsze działania w zrealizowaniu nowej wersji rozpoczęły się już w 2002 roku, ale dopiero teraz produkcja dochodzi do skutku. Według zapowiedzi, twórcy będą trzymali się oryginalnego scenariusza.
W roli szalonego doktora Frank-N-Furtera wystąpi, znana z Orange is the New Black, Laverne Cox (nominowana za rolę fryzjerki  Sophii do nagrody Emmy jako pierwsza transseksualna aktorka w historii). Grający tę samą rolę w musicalu i wersji filmowej, Tim Curry również pojawi się w produkcji - tym razem jednak zagra kryminologa, który równocześnie jest narratorem całej historii. To świetna wiadomość dla fanów aktora, który od kilku lat ograniczył swoją aktywność ze względu na chorobę.

Tylko czy ten remake jest naprawdę konieczny?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...