wtorek, 3 września 2013

Śpiewające serialowe gwiazdy, część 2

Okazuje się, że liczba aktorów, którzy mają na swoim koncie jakieś dokonania muzyczne, jest całkiem spora. Oto nasze kolejne zestawienie, na pewno nie ostatnie.

Część 1. można znaleźć tutaj: KLIK.

Wilko Johnson (Gra o tron)

Grający królewskiego kata Ilyna Payne'a, który został pozbawiony języka, Wilko Johnson może pochwalić się całą masą projektów muzycznych, w których udzielał się jako wokalista i gitarzysta. My prezentujemy cały albumu zespołu Dr. Feelgood. Warto!
Dominic Chianese (Rodzina Soprano, Boardwalk Empire)

Junior zaczynał jako aktor na Broadway'u, kariera w filmie i serialu przyszła trochę później.


Toni Collette (Wszystkie wcielenia Tary)

Toni nie jest jedynym członkiem obsady "Wszystkich wcieleń" wydającym albumy na boku. Ale o nich napiszemy kiedy indziej. ;)


Katey Sagal (Synowie anarchii, Świat według Bundych)

Każdy, kto ogląda "Synów" słyszał ją nie raz - najczęściej jako tło do dramatycznego końca jakiegoś odcinka. Gemma nadaje się do tego.Jane Krakowski (30 Rock, Ally McBeal)

To, że Jane/Jenna lubi śpiewać, wiedzą już wszyscy. ;)Jamie-Lynn Sigler (Rodzina Soprano)

Ech, z całej rodziny to Junior powinien zostać przy śpiewaniu. Żarty o Tonym Soprano, fundującym wokalną karierę swojej córce, mile widziane.Mandy Patinkin (Criminal Minds, Homeland)

Inigo Montoya śpiewa tenorem!Megan Mullaly (Will and Grace, Parks and Recreation)

Tammy Swanson śpiewa w zespole, a nawet w dwóch! Może nie jest to do uwierzenia, gdy słyszy się jej skrzeczący głos. Posłuchajcie jednak i przekonajcie się. :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...