środa, 1 maja 2013

Śpiewające serialowe gwiazdy, część 1

Przed Państwem zestaw kilku mniej lub bardziej lubianych serialowych aktorów w roli wokalistów. 

1. She&Him - Zooey Deschanel (New Girl)

Pani Zooey gra, tańczy i śpiewa. Na dodatek jest słodka jak cukierek, kobieta idealna! Nowy album She and Him dostępny już w sprawdzonych źródłach.


2. Hugh Laurie (Dr. House) 

Laurie wydał już drugą płytę z bluesowymi hitami. Prawdziwi fani będą mogli usłyszeć doktora na żywo 6 czerwca w sali kongresowej.


3. Pagoda - Michael Pitt (Boardwalk Empire)

Pagoda to bardzo ciekawy zespół, jednak do tej pory nie udało im się przebić do szerszej publiczności. Frekwencja na ich nowojorskich koncertach zazwyczaj nie przekracza dwudziestu osób.


4. Exitmusic - Alleksa Paladino (Boardwalk Empire, Rodzina Soprano)

Nie dość, że piękna, to jeszcze posiada bardzo oryginalny głos. Zespół założyła razem ze swoim mężem, a ich pierwszy album zachwycił krytyków.


5. Dead Man's Bones - Ryan Gosling (Młody Hercules)

Trochę naciągnięte, ale czego się nie zrobi żeby umieścić Goslinga w swojej notce? :) Ich album nagrany z chórem dziecięcym liczy już sobie kilka dobrych lat, jednak wciąż brzmi świeżo i oryginalnie.


6. Molotov Jukebox - Natalia Tena (Gra o Tron)

Patrząc na Natalię można odnieść wrażenie, że w Harrym Potterze grała samą siebie. Szalona i oryginalna, zresztą jak cały jej zespół. Ich występy na żywo są niezwykle energiczne, a patrząc na muzyków na scenie od razu można zobaczyć, że wspólne granie to dla nich czysta przyjemność. A wiem o tym, bo razem z Rudą byłyśmy na ich koncercie!


7. Carice Van Houten (Gra o Tron)

Nie wiem, czy Carice zobaczyła w ogniu że powinna zostać piosenkarką, ale mogła to porządnie przemyśleć. Bo nawet na początku teledysku słyszymy tekst o tym, że każda aktorka chce być piosenkarką. Chcieć a móc...Znacie jeszcze jakieś umuzykalnione gwiazdy?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...