niedziela, 5 października 2014

Uwaga! KONKURS! wygraj komiks Sons Of Anarchy

Córka Hermana Kozika, dawnego druha Synów Anarchii, ucieka do Charming. Tylko tam może znaleźć ludzi, którzy jej pomogą. Tig – prześladowany dramatyczną śmiercią swojej ukochanej Dawn oraz kierowany solidarnością wobec starego przyjaciela – bierze na siebie odpowiedzialność i postanawia za wszelką cenę wydostać dziewczynę z tarapatów.

Sprawa staje się jeszcze poważniejsza, kiedy wychodzi na jaw, kto pociąga za sznurki. Jeśli SAMCRO chcą utrzymać siebie i dziewczynę z dala od grobu, muszą ponownie wkroczyć na wojenną ścieżkę. Jax i Bobby staną przed koniecznością renegocjacji sojuszy. Happy pokaże, kto jest największym twardzielem, a Chibs popisze się celnym okiem. Czy przeszłość Claya ponownie zaważy na losie klubu?
Synowie Anarchii to sześć pierwszych zeszytów otwierających serię komiksów, której wydarzenia podążają za wątkami z 4. sezonu serialu telewizyjnego Kurta Suttera, a akcja biegnie równolegle do 5.

Mamy do wydania jeden egzemplarz komiksu. Aby go otrzymać, wyślijcie wiadomość na 

seryjnie.blog@gmail.com

i napiszcie nam, jaka scena w Sons Of Anarchy podobała Wam się najbardziej i dlaczego. 

Warunkiem udziału w konkursie jest publiczne śledzenie naszego bloga na bloggerze. W tytule maila wpiszcie "Konkurs SOA" i nick, pod którym śledzicie Seryjnie. 

Na odpowiedzi czekamy do środy, do końca dnia!1 komentarz:

  1. szkoda, że dopiero teraz dotarłam do tego wpisu... tanona

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...