poniedziałek, 14 lipca 2014

Konkurs Gra o Tron: wyniki

Dziękujemy serdecznie wszystkim za zgłoszenia i nieraz niepokojące wizje śmierci Joffreya. Zgodnie z obietnicą, nagrodziłyśmy dwa najlepsze (naszym zdaniem) scenariusze.

Oto one:

Nie tak dawno razem z przyjaciółką wymyślałyśmy nowe rodzaje tortur. Wpadłam na pomysł nowej, jakże okrutnej i upokarzającej formie wymierzenia sprawiedliwości dla Joffreya. Wielu słyszało o mordowaniu ludzi topiąc ich w winie, ja wymyśliłam gorszą wersję dla prawdziwym nieudaczników. Mój pomysł na śmierć Joffreya to ucięcie mu nóg w taki sposób, aby nie utracił przytomności, a następnie utopienie go...w pocie. Tak, to jest niewykonalne lecz sądzę, że w takiej krainie jak Westeros wszystko jest możliwe. Ta śmierć byłaby moim zdaniem najwłaściwsza. 

- Brienne of Tarth

Jego śmierć powinna odbyć się w dokładnie ten sam sposób co w serialu! Z jednym małym wyjątkiem :D Nie powinno to być wynikiem zatrucia trucizną, a po prostu udławieniem się kawałkiem zabitego w pasztecie gołębia. Tak na przekór temu okrutnemu smarkowi, żeby jego śmierć tego potwora była żałosna, śmieszna i wyśmiewana w balladach przez setki lat!

- Dejw

Bardzo prosimy zwycięzców o sprawdzenie skrzynek mailowych.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich! Stay tuned, już niedługo kolejny konkurs :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...